Checklist:

  1. Je procesor kompatibilní s chipsetem základové desky (AMD X570, sokl AM4 + RYZEN 3700X) ? … ANO je
  2. Jsou paměti kompatibilní se základovou deskou ? (TUF X570-PLUS vyžaduje DDR4) … ANO jsou
  3. poskytuje zdroj potřebné napájecí větve pro GPU a dostatečný celkový příkon (8-pin x1, 6-pin x1) ? … ANO, 700W je dokonce zbytečně moc, pro uvedenou kartu totiž bohatě stačí i jen 550W

… no a to je vše podstatné, ostatní jsou buď samozřejmosti nebo na tom nezáleží, takže ano bude to fungovat dohromady.

anonym

To doporučení 550W optimálního zdroje pro grafiku GTX 2070 jsem si samozřejmě nevycucal z prstu je to doporučení výrobce takže je v něm už pochopitelně zahrnuta i vhodná rezerva pro výkonostní špičky.

anonym

Jinak si tedy myslím že je pitomost kupovat za 13tis GTX 2070 když za dá za 11tis koupit RX 5700XT která je při nižší ceně dokonce o 12 procent výkonější než to GTX … ale to jen na okraj, viz srovnání obou karet zde https://gpu.u­serbenchmark.com/Com­pare/Nvidia-RTX-2070-vs-AMD-RX-5700-XT/4029vs4045