hubickova

Pasují kapsle Dolce Gusto na všechny typy kávovarů Dolce Gusto?

Zůstaly mi kapsle,které jsem používala na starší typ Dolce Gusto Krups Melody a teď si chci koupit Dolce Gusto OBLO…budou kapsle pasovat?Není to nějak rozdělené? Děkuji

Odpovědi
cochee

Dolce Gusto je systém přípravy kávy přes kapsle. Je jedno, jaký druh kávovaru je použit, pokud je to Dolce Gusto. Všechny kapsle Dolce Gusto jsou použitelné se všemi kávovary Dolce Gusto.