wiki

Parkování v Karl. varech

Povezeme maminku do Karlových Varů na léčení a při té příležitosti bychom si je chtěli také trochu prohlédnout.Nemáme ale ponětí, zda je tam někde povolené parkování poblíž kolonády.Prý snad musí být i povolení na vjezd.Poradí mi někdo?Děkuji.-wiki-

Odpovědi
Gorouš

Tak tohle bohužel na wikipedii asi nenajdete…

fira

Poblíž kolonády parkovat nelze ale na okraji Varů jsou záchytná parkoviště.U nich je většinou autobusová zastávka a ve Varech je velmi dobré autobusové spojení do všech částí města.A pokud nebudete chtít jít pěšky vůbec tak jeďte taxíkem.Ty můžou všude,téměř všude.