Avatar uživatele
Wareg

Papež je 10. nejodpudivějším mužem světa – co vy na to?

Jaký máte názor na to, že současný papež Benedikt je 10. nejodpudivějším mužem světa?

http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/196574-nejodpudivejsim-muzem-roku-je-tiger-woods.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? magicm18 před 5125 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
magicm18

Vis kamarade ,to je zivot.Treba muzes byt v Hitler-jugen a a pak se osvitis.Muzes pak i z vulle bozi papezem.Ated k tomu vzhledu.JA jsem clovek ktery podle vizaze nehodnoti lidi.A ver mi ze blbce poznam.Apokud chces muj nazor na Benikta TAK JE TO PEKNY ..........ahoj MIRA

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anetadela1

Až 10.? Já bych ho zařadila klidně i před Woodse, jako TOP. Je fakt škaredej a odpudivej.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Inu, krasavec to není, ale kdo je v jeho věku přitažlivý. Je to starý pán a těžko ho lze srovnávat se sportovci a hvězdami v jejich najaktivnějším věku. V jeho funkci ostatně není vzhled až tak podstatný.

Musím však trochu souhlasit s kolegou. Co je na Benediktovi odpudivé, je přinejmenším jeho minulost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Jeho ať soudí jiní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

je důležité co je v srdci,třeba Klaus byl nejpohlednější muž mezi politiky evropy.já bych se mu štítil podat ruku a nejen pro to ,že byl dlouholetým členem KGB,ale dostal nás do toho svrabu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek