paul1

Pánové, jak se Vám líbí tato nová metoda?

Nová metoda léčby prostaty vypadá nadějně. Já, když jsem za mladých let býval pod parou, tak to na léčení moc nevypadalo. Prostatě, jak je vidět, to prospívá 😁

https://doktor­ka.cz/node/173335#com­ment-form-wrapper

Odpovědi
Kepler

Zajímavé i pro mně. Pod parou taky často, ale funkce stále stejná, Jak vyléčit hyperplasii prostaty ještě žádný ajnštajn ještě nepřišel.

dubraro

Vypadá nadějně.

Emulicek03

Vypadá to dost zajímavě, když jsem to jen tak očkem proběhla