arachis

Pánové, co byste ocenili k narozeninám skoro po 20 letech manželství?

Ne moc nákladného ani ne adrenalinového.

Nejlepší odpověď
zjentek

mrkni, co celejch těch 20let nejvíce používá a to mu vyměň, čímž neříkám, ať mu vyměníš auto, ale může to bejt třeba foťák a nebo holící strojek, pokud teda zrovna nepoužívá nějakej unikátní retrokousek po pradědovi
..a co se týká toho adrenalinu- zkus k tomu výročí manželství na nějakej čas omezit verbální komunikaci jen na pár nejzákladnějších rodinnejch bodů a nenápadně sleduj, jestli se ty hladiny hormonů nějak neupravujou ;q

Další odpovědi
anonym

Já, k tomuto výročí dostal ruční nářadí na zpracování dřeva (frézku, přímočarou pilu, vrtačku…) a dárkový koš s uzeninou.

anonym

Martino,jako dárek bych ocenil po 20ti letech klid a manželskou pohodu,snad možná dobrej oběd a kousek odpočinku,páč těch 20let je dost.

Mapel

Jednoznačně hoblovačku. My už to jináč než nářadím do dílny neřešíme.

lexx

čestný diplom

gecco

Pokud víš přesně, po čem ´touží´ (pro své koníčky), pak přesně to.
Pokud nevíš, nabídni mu třeba, aby si to vybral a ty koupila.
😉

Drap

Asi novou manželku.

marci1

A co třeba večeři v nějaké pěkné restauraci? Změna prostředí a pokec, doma pak nádherná noc ve dvou. 🙂♥

arachis

Děkuji všem za snahu. Asi jsem měla hned napsat v úvodu,že dílnu má přeplněnou,nedávno dokonce hoblovačku prodal,holí se co 14 dní a řidičák nemá. S tou druhou manželkou by to bylo fajn,ale namyslím si,že bych nějakou tak rychle sehnala. Tudíž vítezem se stává Lexx