Avatar uživatele
zlatko

Paní, která pracuje s aurou mi řekla že u mně žádnou nevidí. Je to možné? a co to znamená? Děkuji.

Aura a její význam

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? quentos, BEAES před 4979 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Buď jste mrtvá,nebo je paní slepá.
Anebo pracuje s aurou asi tak,jako já.
To nejspíš,že?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Aura souvisí s energií, kterou máme v těle, je obrazem naší osobnosti, našeho způsobu života, myšlenek i emocí. Aura zřetelně ukazuje náš mentální, psychický a duchovní stav.
Byla jsem ve stejné situaci, když jsem se začala léčit pomocí kineziologie. Znamená to, že máte v těle zablokovanou energii, neproudí tak, jak má. Zablokovaly ji negativní zážitky. Když se bloky odstraní, začne energie znova proudit a aura se objeví.

Ale na to by Vám měla dát odpověď paní, o níž se zmiňujete.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal

Na lidi,kteří pracují na bázi metafyziky,al­ternativní medicíny a jiné Pozor! Často mezi nima bývají „neználkové“,kteří si „hrají“ na řekněme vědmy a hlvně inksují peníze.Kazí jméno těm,kteří se metafyzičnem poctivě zabý vají a studují dostupné knihy a prameny.Aura je jakýsi "obal"člověka,který signalizuje různé věci:zdraví,duševno ap.To, že ona paní ji nevidí ,tím se netrapte,není důvod.Především se zbavte vnitřního strachu,který pravděpodovně prožíváte.To Vám přeje Michal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Možná, že kdyby jste si od paní koupila její zázračné bylinky,mast,lek­tvar (škrtněte nehodící se), tak by se aura okamžitě objevila.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek