Marvan

Pan Pondělí zde má funclub?

Ale nic, já jen, že čtu otázky a odpovědi a z toho polovina slov je „Pan Pondělí“ tak si říkám, jestli se tento server pomalu nemění na osobní webové stránky Pana Pondělí, koho zde všichni mají rádi jak je vidět?
Doplňuji:
Ona to přestává být legrace, když zadáte do hledáčku „pan pondělí“ vyjede 5 stránek s otázkami

Pane Pondělí máte-li zájem, zřidte si podobný profil jako já http://www.pro­filefort.com/pro­file/marvan
a nechte lidi komentovat, tím se zamezí zbytečné spamování tohoto serveru.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

No, zítra bude. Zítra se bude probírat pan Úterý atd.

Další odpovědi
led

Dohodnime sa, že napríklad 30.únor bude Deň sporov. vtedy sa nebudú klásť otázky a písať odpovede a na stránke bude vytvorená aréna pre boj.
Ešte raz.
SLÁVME 30.ÚNOR (FEBRUÁR) AKO DEŇ SPOROV A ŽIADNY INÝ

anonym

a kdy budete slavit buraky?

Michal

Ale no tak.Kdybych neviděl Vaši ikonu a jméno, myslel bych si,že jste naše paní domácí.

pondělí

No nejní to krásné roztrhat nedělní klid,a připravit se na pracovní proces
ale já jsem modrý,tedy pondělí
Doplňuji:
děkuji,pokusim se,nebo požádám o pomoc,přiznám se ,že umím,zvětšovat obsah svojich učtů v bance,ale tento stroj není zrovna můj kamarád,prý to je dislexie,
před lety ale tomu říkali ,že jsem hloupý na počítače.