Wilson CZ

Pamětní ražba zdarma, je to opravdu tak, jak píší?

Dobrý den, do e-mailu mi přišla nabídka na minci zdarma od mojemincovna.cz. Je to opravdu tak, jak píšou, nebo je to podvod? Mám podezření kvůli tomu, že se tady pár takových věcí stalo s ponožkami, hrnci atd., že je to vzorek zdarma, ale upíšete se k nějakému předplatnému za x tisíc.

Odpovědi
Emefej

Zadarmo ti nikdo nic nedá!

Alesh

Napadlo mě, že člověk s tvými zkušenostmi už je jaksi poučen, jak vidno, tak asi ne. Takže si objednej pamětní medaile, třeba se snad už konečně poučíš! 😉

Dochy

Pokud vím, tak už se párkrát stalo že něco posílali bez podmínek. Ale doporučuju opatrnost a pořádně si zkontrolovat drobná písmenka. Obvykle jde o první minci z nějaké série.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Wilson CZ

Alesh: Neuvědomuji si, že bych zmiňoval něco o tom, že si chci něco takového objednat. Přijde mi to celkem zavádějící, ale taky nemusí, stránka sama o sobě je legitimní. Proto jsem se zeptal tady, abych potom kdyžtak zbytečně nestrašil ostatní, že se jedná o podvod.