Pamatujete si obrázek na vaší skříňce v MŠ?(ročníky 50–60) Já měl sluníčko.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Deli

Ano

Sice jsem vyšší ročník, ale po chvíli vzpomínání jsem si vzpomněla na své „jablíčko“. Moje dcerka neměla ve školce obrázky – nebo měla a už to nevím??? Zato v první třídě měla na všech sešitech „žabičku“, to jsme se vyřádili 🙂 Ale ségry malej má ve školce „okýnko“ a vím, jak šílela, že to musí mít úplně na všem… Nakonec mohla být ráda, že malovala jen desítky okének a ne žabiček 🙂

Další odpovědi
fg

Ano

Já měl medvídka

anonym

Ano

kyblíček

HDMI

Ano

Autíčko takový,malý,hezký no prostě moje.Si ještě pamatuju jak jsem na něho byl hrdej.Nějakej kluk nebo holka řekli že jejich táta má lepší autíčko než byl ten můj obrázek a já jsem porval(takový to máchání rukama atd.).Můj brácha měl lístek ale on se mu vůbec nelíbil,tak dostal nakonec mrkev.

anonym

Ano

Jé, to je hezky sentimentální otázka.
Jó, pejska.

hanulka11

Ne

já do školky nechodila a mooooooooooc jsem se těšila proto do školy

dědapetr

Ano

Hříbek.

filva

Ne

Syd

Ne