SajmonModer

Pamatujete si na Aničku Dajdou?

http://web.no­va.cz/rozhovo­ry/?288085c=%7E&288085e=­300885

Na dvě otázky odpověděla i mě, heč! 🙂

Nejlepší odpověď
iceT

Jé,to je ta co si myslela,že umí zpívat a nikdo jí to nedokázal vyvrátit?

Další odpovědi
sejtanka

Teda ty se máš.:-))Pamatuji ta teda perlila,jen co je pravda.

fablen

ano, pamatuji dobře – ta byla skutečně tragická a navíc všemu co vyslovila i věřila…po soutěži ji to s tou kariérou moc nevyšlo, když začala pracovat v supermarketu 🙂. Kdoví, kde jí je teď konec

Děda Louda

Nezapomenutelná vrchní velitelka Hvězdné pěchoty.
Proč je ale tahle otázka v kategorii kultura, je záhada.

Terryle

Jo, tak ta byla přísná :) Kdyby ta slečna měla schopností tolik co sebevědomí, byla by z ní dneska už milionářka :o)