bolak

Pamatujete si kde ste byli a co ste zrovna dělali, když narazilo letadlo do obchodnícho centra?

Doplňuji:
Já byl tenrkát taky ve škole a učitelé tam chodili z jedný třídy do druhý a pořád si něco špitali, ale nikdo nám nic neřek. Co se stalo sem se dozvěděl až po příchodu domů. Fotr mi zaklepal na dveře a prej jestli sem viděl letadélko káně, tak říkám že neviděl a on prej abych si zapnul telku a bylo.

Drape ty mě vždycky rozsekáš, vsadím se že až bude třetí světová válka tak ty budeš roubovat stromky.

Nejlepší odpověď
anonym

Nikdy na to nezapomenu-seděla jsem v hospodě v hřebčinci a chvíli jsme si mysleli,že je to nějaký blbý fór,potom jsme nevěřícně hleděli a já dostala strach,že to vyvolá válku.Musela jsem jet domů a zvěstovat tuto novinku méhu tehdejšímu manželovi…:D

Další odpovědi
briketka10

byla jsem u ségry a mamky pily kafe a sledovaly zprávy a nevěřily tomu !!

nevím co je na tom pravda, že byly budovy zničeny náložemi záměrně a podílel se na tom i někdo jiný než teroristé..
ale docela bych tomu věřila teorie i záběry a rozhovory s účastníky, novináři, požárníky se zdají být věrohodné..

Damiana

Ano, na to nikdy nezapomenu. Kamarád mě ráno probudil, že mi chce ukázat úsvit na pláži v Santa Monice, a že bychom si mohli jít po ránu zaplavat. Bylo kolem půl šesté – a my měli zapnutou televizi.
Den předtím než se ta tragédie stala, jsme s mým kamarádem totiž odletěli z New Yorku do Los Angeles.

Drap

Ano, pamatuji, sbíral jsem houby.
Doplňuji:
Nechápu, co se ti na tom zdá divného, nevěděl jsem to předem. Kdybych věděl, že se něco takového stane, tak jsem šel do krytu

mosoj

  1. Ano, byl jsem na nákupu v Tescu a očumoval tam nové TV když to začali dávat . Za chvilku mně volal syn abych se díval na TV.
  2. Nikdo mně nepřesvědčí že je možné aby se takto , jako domeček z karet mohly složit celé dva mrakodrapy + budova vedle ?
  3. Buďto tam byla další konspirace nebo by měli jít američtí architekti ( nebo ti co to projektovali ) znovu do školy.

led

Pán vyšetrovateľ, ja som nevinná, keď sa to stalo, už sme tam neboli…boli sme už v starej dobrej Európe…

Nikkol

Ano, byli jsme s bráchou doma a dívali se na televizi. Mysleli jsme si, že je to nějakej film. Trvalo nám docela dost dlouho, než jsme pochopili, že to je skutečnost. A stejně pak ještě nějakou chvíli přetrvával pocit, že to někdo odpíská a řekne, že to není pravda. Vlastně až ten den večer mi to asi naplno došlo, protože jsem brečela u zpráv. Myslím, že to bylo tak silné, že na to nikdy nezapomenu.

Rocker

Byli jsme právě na chalupě.Tenkrát jsme tam ještě neměli televizi,najednou za námi přiběhla ven teta,která poslouchala v kuchyni radio,že v Americe začala válka.V televizi jsme to viděli až druhý den doma.

anonym

Po práci jsem ten den jako každý jiný šla k mamce na kávu. Celá rodina byla zalezlá v obýváku u televize. Nechápala jsem, co za scifi to právě vidím na obrazovce. Dost dlouho jsem nemohla pochopit, že je to realita a moc dlouho potom jsme přemýšlela, co všechno to s sebou přinese.
První zážitek – to byl naprostý údiv, že se něco takového vůbec mohlo stát.

hanulka11

Zrovna jsem šla v pokoji kolem televize a říkala jsem si, na jaký to manžel kouká film…až později jsem zjistila, že to nebyl film......dodnes z toho nemám dobrý pocit- jak může někdo takto zmařit tolik životů .....a vůbec je schopen takový čin udělat

hanny 2

V práci jsem se to dozvěděla až ve 14hod.od zákazníků,kteří byli na tuto hodinu objednaní.Byla jsem z toho v šoku,jak asi každý.

Reuef

tusim, ze jsem dorazil ze skoly a kdyz jsem to uvidel v TV tak jsem si rikal co to davaj za trapnej film…a hned potom mi psal kamos „covece asi zacla 3.svetova“…

arygnoc

obedoval som a počúval BBC (rádio).
Napred som sa rozčuľoval, že vysielajú nejakého Wellsa (ako Vojna svetov), asi minútu mi trvalo. než som pochopil, že je to pravda.
Hneď bolo po obede, zapol som TV a sedel tam, neveriacky čumiac na padajúce mrakodrapy on-line. Pred tou obrazovkou som sedel asi 6 hodín a nechápal.

david22

Ano, na to si vzpomínám velmi přesně. Jel jsem zrovna na kole domů. Cestou jsem se stavil u strejdy, už nevím pro co. Měl zrovna puštěnou televizi, takže jsme to viděli v přímém přenosu.
Hlavně útok do druhé budovy jsem si „vychutnal“.

ReHu

Měla jsem nějaké vyřizování ve městě a pak jela za mamkou do Hradce Král., a ta mi to řekla, měla puštěnou televizi a já, že to je nějaká blbost......a ono ne :(