stana73

Pamatujete si,co jste si koupili za první výplatu?

Doplňuji:
A co? Já korelu a kazeťák „dvojče“

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Bohužel tak daleko má paměť nesahá :D:D Ale asi toho moc nebylo.

Další odpovědi
anonym

hehe 🙂 ani se neptejte …
Doplňuji:
http://www.casio-intl.com/emi/pi­ano/privia/px800­.html

ten který je

Kotoučové magnetofonové pásky.

venkovan

Ano.
Vzhledem ke specifikaci mého povolání mimo jiné i pořádnou opici.
Ale nedoporučuji – lepší je něco na památku pro celý život.

mosoj

Moje první výplata v roce 1964 činila celých 600 Kčs čistého. Z toho jsem zaplatil podnájem, najedl se, ošatil a ještě jsem chodil do kina Také muselo zbýt na cestu z města domů – jednou týdně. !! Vydržel jsem to tři měsíce pak jsem přešel do jiné fabriky kde jsem bral 1600 Kčs a to už jsem byl fořt !!!

panenka

Ano pamatuji
Doplňuji:
bylo to oblečení a wolkmen s kazetama

iceT

Fotoaparát,sluneční brýle a audio kazetu s indiánskou hudbou.Tehdy stáli v KM u knihkupectví a hráli tak krásně…

Jahoda

Oblečení.

Mili @

já džíny a jela jsem pro ně až do Polska, u nás tehdy nebyly..... :-/
teda byly, ale v Tuzexu, ale zas nebyly bony… :D

anonym

já česko-německý slovník

poa.li

Pokutu za jízdu v jednosměrkou (v protisměru..)

Ella

brusle na led =)

anonym

Kocovinu a pak hura vylepseni vzhledu(kader­nik,kosmetika).

lorja

S kamarádkou jsme si koupily stejné kabáty a kozačky.