petra3438dan

P. Styk otázka

Dobrý den, je mi sedmnáct let a stala se nám s přítelem bohužel nehoda. Měli jsme spolu pohlavní styk, ovšem s kondomem. Ale následně se nám kondom protrhl a všimli jsme si toho, až když do mě partner několikrát zasunul penis, ( cca 2–3min). Nechtělo se mu udělat a ani se neudělal. A hned jak jsme si všimli protrhlého kondomu, tak jsme přestali. Partner ejakuloval den před tím, někdy odpoledne. Mezitím se byl několikrát vymočit a ještě se byl vysprchovat. Mám cyklus někdy 26–35 dní. A tentokrát to bylo 42 dní. To se stalo dva dny před tím, než se mi dostavila menstruace. Menstruace měla ovšem normální délku a není v ničem jiná. Když jsem měla cyklus 42 dní a sex proběhl dva dny před ms, ovulaci ani plodné dny bych tím pádem mít neměla, ne?
Měla by být zhruba v půlce cyklu, takže dejme tomu od 25– 35 dne, cca? Myslíte, že hrozí těhotenství? Už jsem měla po ovulaci, když jsem dostala dva dny potom menstruaci? A Když jsem měla normálně menstruaci a přítel se neudělal a ani se mu nechtělo. Není mi nějak špatně a nemám žádné příznaky. Toto se stalo před sedmi dny, potvrdil by mi popřípadě TT těhotenství? Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Filip84

Sperma může obsahovat i preejakulát. Pokud preejakulát vyšel, a pokud obsahoval spermie, a pokud spermie docestovaly tam, kde docestovat měly, a pokud tam, kde měly docestovat, bylo oplození schopné vajíčko, a pokud ty spermie byly oplození vajíčka schopné, jsi naprcaná. V opačném případě nikoli.

Orgasmus a ejakulace muže nejsou podmínkou oplození ženy.

Tedy, šance na zadělání na sviště je minimální, ale je.

S těhotenským testem počkej ještě tejden, a pak opakuj za další tejden, doporučuje se za 2 – 3 tejdny post coitus.

Drap

Test by by schopen těhotenství potvrdit. Pokud je vše jak píšeš, tak naděje na těhotenství je téměř nulová.

Filip84

Prý „P. Styk“, já, jako, čistě soudil, než jsem to otevřel, že to je Herr von Styk, nebo Don Styk de la Chumino y Cama, a ono ne, ono je to prcání! 👌😅😂😂😂