Avatar uživatele
petra3438dan

P. Styk otázka

Dobrý den, je mi sedmnáct let a stala se nám s přítelem bohužel nehoda. Měli jsme spolu pohlavní styk, ovšem s kondomem. Ale následně se nám kondom protrhl a všimli jsme si toho, až když do mě partner několikrát zasunul penis, ( cca 2–3min). Nechtělo se mu udělat a ani se neudělal. A hned jak jsme si všimli protrhlého kondomu, tak jsme přestali. Partner ejakuloval den před tím, někdy odpoledne. Mezitím se byl několikrát vymočit a ještě se byl vysprchovat. Mám cyklus někdy 26–35 dní. A tentokrát to bylo 42 dní. To se stalo dva dny před tím, než se mi dostavila menstruace. Menstruace měla ovšem normální délku a není v ničem jiná. Když jsem měla cyklus 42 dní a sex proběhl dva dny před ms, ovulaci ani plodné dny bych tím pádem mít neměla, ne?
Měla by být zhruba v půlce cyklu, takže dejme tomu od 25– 35 dne, cca? Myslíte, že hrozí těhotenství? Už jsem měla po ovulaci, když jsem dostala dva dny potom menstruaci? A Když jsem měla normálně menstruaci a přítel se neudělal a ani se mu nechtělo. Není mi nějak špatně a nemám žádné příznaky. Toto se stalo před sedmi dny, potvrdil by mi popřípadě TT těhotenství? Děkuji za odpověď.

Zajímavá 0 před 358 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Sperma může obsahovat i preejakulát. Pokud preejakulát vyšel, a pokud obsahoval spermie, a pokud spermie docestovaly tam, kde docestovat měly, a pokud tam, kde měly docestovat, bylo oplození schopné vajíčko, a pokud ty spermie byly oplození vajíčka schopné, jsi naprcaná. V opačném případě nikoli.

Orgasmus a ejakulace muže nejsou podmínkou oplození ženy.

Tedy, šance na zadělání na sviště je minimální, ale je.

S těhotenským testem počkej ještě tejden, a pak opakuj za další tejden, doporučuje se za 2 – 3 tejdny post coitus.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Test by by schopen těhotenství potvrdit. Pokud je vše jak píšeš, tak naděje na těhotenství je téměř nulová.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

Prý „P. Styk“, já, jako, čistě soudil, než jsem to otevřel, že to je Herr von Styk, nebo Don Styk de la Chumino y Cama, a ono ne, ono je to prcání! 👌😅😂😂😂

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy