Avatar uživatele
anonym

Ovlivnuji penize spokojenost. ? -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? petka, vagra, Andělé, hanny 2, dědapetr, dougie, Deli, Nikkol, anonym, fenzo před 4637 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Peníze nejsou až tak důležité,ale bez nich to nejde.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Peníze – všichni a všude je chtějí. Zadarmo nám nikdo nic nedá…

Je samozřejmé, že při dostatku peněz hmotně nestrádáte, ale štěstí či spokojenost peníze určitě nepřinesou… Mnohdy právě naopak …

Říká se, že peníze jsou největším prokletím člověka …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ponytail

Asi by se „slušelo“ říct ne, ale já říkám ano. Do určité míry.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

U mne jsou peníze až na prvním místě.Bez nich to prostě nejde!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

U mně ANO.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

jasně, máte to s nimi jako s masturbací – ke spokojenosti je potřebují všichni, ale nikdo vám to nepřizná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

V dnešní době u naprosté většiny lidí tomu tak nepochybně je. Kdo tvrdí, že ne, téměř jistě kecá. Výjimkou jsou jen opravdu velmi málo: osoby žijící a hospodařící někde na samotách bez civilizačních výdobytků, extrémně věřící lidé a blázni. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
wiera

V9m určitě, že jejich absence ovlivňuje nespokojennost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eLx

Jestli ovlivňují? Ano. Jak? To záleží, jak daný člověk dokáže zvládat chudobu/bohatství. Masaryk kdysi napsal práci, ve které se zmínil, že větší počet sebevražd je v rozvinutých, bohatých zemích, jako jsou většina evropských. Naopak v chudých, rozvojových je sebevražd minimum. Zvláštní, že? Nemáme-li existenciální starosti, začneme být sebedestruktivní. Na druhou stranu, jsou boháči, co dělají něco pro lidi – třeba teď jsem viděl pár videí o Karlu Janečkovi (tj. ten, co vytvořil podporimevas.cz) a ten očividně prachy duševně zvládá a ještě pomáhá. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petka

Určitě ovlivňují – když jich je málo,člověk není spokojený,protože nemá to,co by chtěl nebo potřeboval. Ale rozhodně u mě nejsou peníze na prvním místě – je to dost otřepené,ale zdraví je opravdu to,co člověk nejvíc k životu potřebuje!Vím z vlastní zkušenosti,že když mi není dobře,ke spokojenosti mi pomůže jedině být zase zdravá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

Každopádně ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

poníze jsou jen pár papírků a troška kovu s potiskem, sami o sobě nic neznamenají, ale bez peněz bychom si asi nemohli dobřát takové stravování, jako máme teď a hladový člověk určitě neni spokojený ;D nebo exekutor před dveřmi taky neni zrovna to nejlepší na spokojenost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fenzo

Peníze jsou rozhraním mezi tím co chceme my a tím co chtějí ostatní :)…Pokud máme něco, co chtějí ostatní, je větší šance, že dostaneme to, co chceme my a to může ovlivnit naší spokojenost :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Peníze negarantují štěstí, ale mohou poskytnout svobodu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zenda

Ano, Ano, Ano – a to každého z nás. Kdo říká, že NE – lže …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek