osamělývlk

Ovlivnilo vás nějak to, že Fisher podpořil Zemana?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Naprosto ne. Bývalí komančové se vždycky budou paktovat spolu když jim teče
do bot.

Další odpovědi
anonym

Jiná odpověď

Osamělý vlku, podpora kohokoliv vůči komukoliv mi neleží ani v patě. Co mne ale už dost štve je fakt, že se tu stále dokola opakuje stejné téma. Bože dej, aby už ty nešťastné volby byly za námi.

honza19hk

Ne

Doplňuji:
ne a nevadí mi to,jelikož toho zemana volím takže je dobře že ho někdo podporuje.

Pájo

Ne

Moc jsem v to nedoufal, ale potěší to.
Teď vážně: řada lidí už je rozhodnutá. Měla by být. Tak nebo tak.

briketka10

Jiná odpověď

teď nesleduju nikde a mám
toho plné zuby i tady asi tak..

Wang

Ne

Rocker

Ne

Doplňuji:
Vím koho budu volit a ty kecy kolem toho mě nezajímají,vůbec to nesleduju.

anonym

Ne

Doplňuji:
Říct ano znamená býti ovcem a poskokem Fischera.

ministri

Ne

venkovan

Jiná odpověď

Když Zemana podpořil Klaus starší a Klaus mladší, si dělat srandu z mluvy člověka, který odešel ani ne v desetiletech za hranice, tak mi došlo, jak moc ten boj o Hrad smrdí špatnostmi.
Celá volební kampaň v médiích odpovídá tomu co prostý lid chce slyšet a po čem touží. O negativách, pomluvách, překrucování, vytrhávání ze souvislostí, ale hlavně, že se po někom může šlapat. V národě, kde bulvární deníky jsou nejprodávanějším tiskem, se ale nic lepšího čekat nedalo. Takže vítěz je víc než zřejmý. Ale tajně doufám, že každý si za svým hlasem bude po několika letech stát. Že přijme svoji odpovědnost za to, co si zvolil.
Ze dvou nedobrých variant je těžké si vybrat. Ale když nepůjdu volit, tak vlastně budu moci nadávat na toho kdo vyhraje, aniž bych se červenal, že nadávám svému kandidátovi.

odpomass

Ne

Doplňuji:
Pan Fisher jen projevil svou závist, uražení a náklonost k ostatním špinavostem…

david22

Ne

Doplňuji:
a ne a ne a ne!