David100

outdoor GPS na nabíjecí baterii a ne na AA baterie.

existuje nějaká ?
děkuji

ps: pro účel Geocaching :)

Odpovědi
Hlada

Do turistické GPS je možné použít akumulátory AA. Nižší napětí nevadí. V menu je možné nastavit druh článků. Podle toho se chová indikátor nabití. Používání nějakých speciálních nabíjecích baterií, jako u foťáků, by bylo nepraktické.

mosoj

Co máš proti nabíjecím bateriím AA. Snadno si vezmeš dvě náhradní do kapsy. Garmin Dakota to umí. Nemusíš používat primární články AA.

http://www.sun­nysoft.cz/zbo­zi/133ZGA-069/garmin-dakota-10-topo-czech.html