Wool

Otázky pro uživatele, kteří rádi posedí v hospůdce a neofrkují nad 3 cenovou.

výzkum,české hospody
Doplňuji:
Otázky pro uživatele, kteří rádi posedí v hospůdce a neofrkují nad 3 cenovou.
1)Podle čeho se rozhodujete jakej lokál navštívíte ?
2)Co se Vám na klasických českých paluších nejvíc protivý, a co se Vám na nich naopak líbí ?
3)Vybíráte si pivo podle chuti či zvyku nebo podle ceny ?
Díky za odpovědi, mimochodem nemám žádnou hospodu.

Nejlepší odpověď
kropitko

Vždy se těším na jaro,až si budu moct posedět na zahrádce,v zimě moc nikam nechodím.Takže se rozhoduji podle toho jakou má hospoda zahrádku.Jaké mají pivo,tím mám namysli,jakou má pivo chuť,teplotu apod,prostě musí být dobré.

Další odpovědi
Carlos1

Podle smradu, který z hospody vychází , který se skládá ze směsice kouře, přepáleného tuku vařených jídel, který ulpívá na oděvu,vlasech. Takže po návštěvě takové hospody se člověk musí kompletně převléct, vysprchovat a šaty vyhodit na týden na dvůr. Na hospodě se mi nelíbí vůbec nic a pivo nepiju. A co nejvíc nesnáším, hospodské tlachy.

FOG

Nevadi mi zadna hospoda,jen mozna mejaka hrozne vzdalena.
Vadi mi moc koure – jsem odnauceny kurak a taky lidi,kteri se chteji prat.
Libi se mi ta atmosvera a beztarostne kecani kolikrat o nicem.
Pivo si vybiram hlavne podle chuti.Penize nerozhoduji,protoze jak se rika bez penez do hospody nelez,takze kdyz na to nemam,tak nejdu.

dagry

Ano, vcelku bych tu s vašimi názory souhlasila, ale já ještě vybírám kam vlezu taky podle toho jaké tam jsou záchody. Pokud se mi hospůdka třeba líbí, ale záchody jsou odpudivé, tak setrvání tam podstatně zkrátím a víckrát už mě tam neuvidí.

Vero

To je Milóóóš!! Že jo?? Milošu??!!! :D To je jasnýýý. Já sem tě poznala, nedělej!!! :D :D