Larissa

Otázky o facebooku…

Jak často ho používáte?
Co tam přesně děláte?
Ovlivňuje vám život?
Změnil se váš život nějak relativně kvůli něho?
Seznamujete se tak?
Kolik přátel, které tam máte, doopravdy znáte a v reálném životě s nimi máte osobní kontakt?
Co upřednostňujete – popovídání s přáteli u kafe, nebo povídání si se skupinou na fb?

Nejlepší odpověď
ondra07

Jak často ho používáte?: denně (když jde internet) :)
Co tam přesně děláte? píšu si, občas dám nějaký status
Ovlivňuje vám život? no, ani ne
Změnil se váš život nějak relativně kvůli něho? ne, ale poznal jsem určitě dobré kámoše, díky němu
Seznamujete se tak? ano, když je možnost
Kolik přátel, které tam máte, doopravdy znáte a v reálném životě s nimi máte osobní kontakt? těžko říct, ale tak určitě těch 100 lidí znám osobně…
Co upřednostňujete – popovídání s přáteli u kafe, nebo povídání si se skupinou na fb? jasně, že lepší je realita…

Další odpovědi
quentos

otázka je, co je to používat – jestli mít ho jen otevřený, či na něm opravdu chatovat, hrát hry apod. Pokud platí první možnost, tak prakticky skoro pořád tehdy, když nejsem v práci. Pokud platí druhá možnost, tak jen minimálně, pár minut denně. Vždycky při tom stíhám něco dělat – překládat apod.
Život mi ovlivňuje pozitivně, protože ho používám s mírou. A to tak, že mi umožňuje být prakticky kdykoliv v kontaktu s nejlepšími přáteli, kteří jsou ve většině případu ode mě vzdáleni 150–300 km.
Opravdových známých a přátel, s nimiž udržuju i osobní kontakt, tam mám hrubým odhadem stovku, zbylých pět set jsou mafiáni ;{)>
Jinak je mi milejší osobní pokec, ale vzhledem k tomu, že se na něj vzhledem k pracovnímu vytížení a již zmíněné geografické vzdálenosti čas zas až tak často nenajde, člověk je rád za alespoň tuto formu kontaktu.

SINGO

  1. Dívám se tam denně
  2. Nic
  3. Ne
  4. Ne
  5. Ne
  6. Všechny (nevidím důvod proč si přidávat lidi který neznám)
  7. Osobně kdekoliv (hospoda, kavárna, návštěva doma)

Z FB plánuji odejít.

iceT

Občas
Komunikuju s přáteli,nejvíce ale se sestrou,jelikož bydlím jinde než ona
Nikoliv
Nezměnil
Neseznamuju se takovým způsobem
Doopravdy znám všechny lidi,některé z dřívějších časů,kromě dvou,které mám v přátelích,ty zbývající dva znám přes net
Kamarádi naživo jsou lepší než ti virtuální

Pavlusa2012

1-Facebook používám tak dvakrát až třikrát týdně.
2-Vkládám tam příspěvky,občas si napíši z kamarády.
3-Neovlivnuje mi život.
4-Život se mi nezměnil.
5-Neseznamuji se přes facebook.
6-Mám tam 39 přátel,osobní kontakt mám se 3 přáteli,z toho jedna je opravdu dobrá kamarádka
7-Upřednostňuji-popovídání z přáteli u kávy.