lukas.zmizik

otázka zní, jak si zvolit koho volit?

když jako volič vybírám komu dát hlas, je lepší zvolit stranu či osobu podporující blaho moje a mých blízkých nebo naději pro celou společnost?i?

protože my s kamarádem podporujeme kalouska…
žene naši zem do záhuby a krize, bude se čím dál více krást, přibude loupežníků a křivopřísažníků…

a to se nám hodí – kamarád má firmu a montuje alarmy, kamery a zabezpečení…takže práce přibývá a firma kvete…
jen nevím, zda je to vůči ostatním a vůči celé zemi košér…

Nejlepší odpověď
Drap

Tak to je velice zajímavá volební teorie. Pokud to takto půjde dál,tak nebudete mít co chránit a zabezpečovat. Proč mít alarmy , kamery a zabezpečovací systémy, když už neni co krást ? A pokud mají lidi hluboko do kapsy, tak si raději ak si raději koupí chleba než alarm.
Koho volit ? Je snad jediná rada. Nedávat na předvolební kecy , přemýšlet a řídit se vlastním rozumem.

Další odpovědi
venkovan

Děláš dobře. Já zas mám kamaráda, který je kamarádem Kalouska a ten má zas kamarády, kteří na podnikatele posílají daně a exekutory

pizlicka

nevolím.nikdy jsem nevolila.at se to po..... beze mne.
Doplňuji:
je to jako u popravy-vyberte si,chcete zemrit obesenim,nebo zastrelenim?sa­mozrejme,ze si odmitnu vybrat,vzdyt bych nad s sebou vykonala rozsudek smrti,právě tím vyběrem.nesouhlasim se zpusobem zadne vlady,jak vedou tento stát,proto nebudu volit zadnou.protoze se jen potvrzuje,ze od doby,co clovek vládne clověku,tak vzdy k jeho škodě.