Avatar uživatele
lukas.zmizik

otázka zní, jak si zvolit koho volit?

když jako volič vybírám komu dát hlas, je lepší zvolit stranu či osobu podporující blaho moje a mých blízkých nebo naději pro celou společnost?i?

protože my s kamarádem podporujeme kalouska…
žene naši zem do záhuby a krize, bude se čím dál více krást, přibude loupežníků a křivopřísažníků…

a to se nám hodí – kamarád má firmu a montuje alarmy, kamery a zabezpečení…takže práce přibývá a firma kvete…
jen nevím, zda je to vůči ostatním a vůči celé zemi košér…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? huxa před 4243 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Tak to je velice zajímavá volební teorie. Pokud to takto půjde dál,tak nebudete mít co chránit a zabezpečovat. Proč mít alarmy , kamery a zabezpečovací systémy, když už neni co krást ? A pokud mají lidi hluboko do kapsy, tak si raději ak si raději koupí chleba než alarm.
Koho volit ? Je snad jediná rada. Nedávat na předvolební kecy , přemýšlet a řídit se vlastním rozumem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Děláš dobře. Já zas mám kamaráda, který je kamarádem Kalouska a ten má zas kamarády, kteří na podnikatele posílají daně a exekutory

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pizlicka

nevolím.nikdy jsem nevolila.at se to po..... beze mne.
Doplňuji:
je to jako u popravy-vyberte si,chcete zemrit obesenim,nebo zastrelenim?sa­mozrejme,ze si odmitnu vybrat,vzdyt bych nad s sebou vykonala rozsudek smrti,právě tím vyběrem.nesouhlasim se zpusobem zadne vlady,jak vedou tento stát,proto nebudu volit zadnou.protoze se jen potvrzuje,ze od doby,co clovek vládne clověku,tak vzdy k jeho škodě.

Upravil/a: pizlicka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek