suaeda

Doručují u Vás také volební lístky zaměstnanci obce, nebo je doručují jinak?

Zase máme jedny volby za sebou. Problém je, že jsem již poněkolikáté neobdržel volební seznamy. O nic nejde, protože pokud člověk chce volit, tak si lístky sežene na obci, nebo přímo ve volební místnosti. Jde o to, že dotyční zaměstnanci měst a obcí si rozdělují úseky, kde volební lístky roznáší. Z minulosti od známého vím, že o tento druh snadného přivýdělku a zejména o větší sídliště byl velký zájem. Za doručení jednomu voliči bylo před lety 2 Kč (konkrétně u nás to může být cirka 2 tisíc Kč). Dotyčná paní se mi nyní při volbách přiznala, že ji nikdo z 20 bytů našeho domu neotevřel tak prostě volební lístky nemohla doručit. Nyní moje otázka.
Doručují u Vás také volební lístky zaměstnanci obce, nebo je doručují jinak? A kolik se za doručení jednoho volebního lístku nyní platí?

Odpovědi
NikkiHeat

Tak teda nevím jak to přesně funguje ale vzhledem k špatným zkušenostem s tímto národem počítam že ta cesta bude nějak takhle: Známý známému, brácha bráchovi, synáček tatíkovi, tatík synáčkovi, dcerunka mamince, maminka dcerunce, přítel příteli, kámoš kámošovi a různé kombinace rodiných pozic a dalších všelijakých vazeb.

Drap

U nás to roznáší pošta, a počítájí to podle sazebníku pošty.

Rocker

U nás to roznáší paní,která roznáší i letáky.Volební lístky jsem vždy dostal,ale stejně je hned vyhazuju.