Avatar uživatele
bolak

OTÁZKA PRO ŽENY S DLOUHÝMI VLASY: Kdybych vám nabídl 10.000,– za to že se necháte ostříhat dohola, šli byste do toho?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, barnajka před 4524 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Ne

10.000,– rozfofruju za chvilku, ale z ostudy kabát budu nosit ještě půl roku. To víš že jo, jsem celá žhavá tu tvou nabídku přijmout :))
Dlouhovláska jsem celý život, blbě vypadám už s mikádem – natož s ježkem, nebo nedejbože úplně holou dyňou. To bys musel setsakramentsky zvednout cenu, abych ti do toho sebeztrapňování dobrovolně šla. Ale vzhledem k tomu, že já na peníze nikterak zatížená nejsem, asi u mě nepochodíš ;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

Ne

Ani za nic.
Také jsem dlouhovláska celý život. To bysme doma museli opravdu umírat hlady,jinak ani náhodou…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Ne

Copak holá hlava, tu bych i z recese překousla, ale pak to odrůstání. Mám z dětství trauma z krátkejch vlasů – vypadala jsem jako chlapeček a ještě k tomu jako chlapeček-blbeček. Pokud to nebude nutný, tak krátký nikdy!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Đšáša <3

Ne

jezisi to je hloupost prece penize nejsou tak dulezite

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Ano

I když to není moc, strašně rychle mi rostou vlasy a krátké vlasy bych chtěla zkusit, takže myslím, že by mě tak dva měsíce nošení šátku nezabilo, natož teď přes zimu. I přesto si myslím, že 10 000,– je málo, ale slyšela jsem, že nějaký američan si za 100 000,–(spíš dolarů, nevím, ale vím, že 100 000) nechal udělat prsa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cate1597

Ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Derekcoudy

Hledáme vlasové modelky

VÝZVA PRO TY, KTERÉ CHTĚJÍ BÝT TRENDY A NEBOJÍ SE EXTRÉMNÍ ZMĚNY!

Chcete pocítit na vlastní kůži, jaké trendy účesy vytvoříme z tvého stávajícího účesu? Tak se staň vlasovou modelkou

CO POŽADUJEME

Požadujeme slušné chování a vystupování do chvilnost a hlavně dívky které se nebojí experimentovat s účesy a jdou do všeho po hlavě

A dále přiměřenou kvalitu vlasů všech délek (kromě zcela krátkých vlasů) a barev (přijatelné jsou i dredy).

ODMĚNA

Pokud si vás vybereme a zúčastníte se, získáte novou image a účes zdarma  

Kontaktovat nás můžete na email:kadernik­dodomu@seznam­.cz děkujeme

Hlásit se můžete už dnes

Avatar uživatele
baghira

I s krátkými lze rozhodně vypadat sexy :)

http://www.in­tegrityavenue­.com/storage/blog/gw1­.jpg

před 4524 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Hm, a za deset papírů by do toho nešla ani jedna, tak že bych slevil? Tedy né dohola ale na rákosníčka, to už férovej obchod.

před 4524 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

to není férovej obchod, to je ještě horší :) vypadá to, že pokud chceš s někým hnout, nesmíš asi snižovat požadavky, ale zvyšovat odměnu…

před 4524 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek