Dzejkob

Otázka pro ženy: Ideální ženské porno?

Jak by podle vás mělo vypadat ideální porno pro ženy? (prosím, nejedná se o žádnou provokaci, ptám se naprosto seriózně)

Odpovědi
iceT

Co na tom pornu je?Podle mě nic,některé ty „výtvory“ nestojí za nic,ani zápletkou,ani ničím jiným,jen ukazují chlapy jak těma svýma nástrojama píchají do ženských,popřípadě jak se chlap dívá na dvě baby.Pochybuju o tom,že by nějakou ženu vzrušoval pohled na dva chlapy,jak se uspokojují navzájem.Takže opravdu nemám potuchy jak by mělo vypadat porno pro ženy.

mosoj

Nijak mě to nepohoršuje, ale nezlobte se, je to stále jedno a to samé. Jako kdybych se díval celý film na to jak někdo zavírá a otevírá vrátka.

Prohlížení nafocených nahých těl je ale už o něčem jiném.
Toť můj názor.

bigbít

Ráda se podívám na takové, kde uvidím něco nového…buď nové neokoukané prostředí, kde se vše odehrává, zajímavé oděvy, sexuální hračky, či jen zajímavé způsoby, jak uspokojit sebe i partnera zase jiným způsobem, než znám…třeba nová pozice. 🙂