picnimok

Otázka pro odpovědi.cz

Proč nemohu reagovat na odpovědi druhých uživatelů?..nechci doplňovat text v mých už zadaných odovědí.hmm

Nejlepší odpověď
iceT

Reagovat můžete,pod otázkou je ještě diskuze.
Pokud se na něco ptáte a někdo odpoví a vy chcete ještě reagovat-diskutujte.

picnimok

iceT-děkuji moc..jsem slepý..a to poměrně dlouho už..jsem tady pár dní..ještě jednou dík..a omluva se „snad“ řijímá..

iceT

Nemáte zač,takyj sem to ze začátku mojí umělecké kariéry tady na odpovědích neviděla.Pěkný ve­čer…

picnimok

ale mám,za ochotu,a váš čas odpovědět na mojí otázku se sluší poděkovat..tak­že děkuji

iceT

proto tady jsme,abychom odpovídali,ale je třeba vzít v úvahu,že odpovědi se vám někdy nedostane hned,nelze tu sedět 24 hodin v kuse.

picnimok

Pravda..na tu pravou,„tu pro mě“ správnou odpověď počkán i..já nevím.rok?:-§)

picnimok

..to je moc,to bych se ptát nemusel,a zjistit si to dříve no..týden je optimální..záleží jak jsem zvědavž(a proč se ptám)..