Avatar uživatele
pusinka50

Otázka pro lidi středního věku. Chodíte na pravidelné lékařské prohlídky?

Myslím ty zdarma, které máte pojišťovnou hrazené..... Čili 1× ročně návštěva zubaře, gynekologické prohlídky žen 1× ročně, po „padesátce“ 1× za 4 roky natočení EKG a vyšetření na hladinu cukru v krvi u praktického lékaře, okultní krvácení do stolice po 50-ti letech věku 1× za 2 roky případně absolvování kolonoskopického vyšetření celého střeva, v 50-ti a 60-ti letech vyšetření na cholesterol a tukové látky v krvi, ženy mamologická vyšetření prsou?
A jestli nechodíte, tak z jakého důvodu, mimo obligátní výmluvy, že „na to není čas“?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3796 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pravidelně nechodím, ale když mě k tomu vyzval můj praktický doktor, tak jsem tyto prohlídky před pěti lety absolvoval (k zubaři nechodím, mám zubní protézu).Od té doby zase nic.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Chodím a měli by chodit všichni i mladí. V poslední době je zaznamenán vyšší počet případů infarktu myokardu a mozkové mrtvice u velmi mladých lidí. Každý by měl znát svůj krevní tlak, výši cholesterolu a cukru v krvi. To je základ.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Moje odpověď je nezajímavá – chodím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pusinka50

očko, tvá odpověď JE zajímavá. Já do dneška ani netušila, na co všechno mám nárok, než jsem si to dnes na Seznamu.cz přečetla. Na některé prohlídky chodím, ale vzhledem k svému věku a rodinným diagnózám jsem mohla absolvovat mnohé další, kór, že se zdravotně zrovna úplně nejlíp necítím

před 3796 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek