ondra07

Otázka pro holky (ženy)

Jen taková blbost.. Chci něčím udělat radost své holce, buď dárkem či nějakým zážitkem, výletem apod.. :) Proto Vás prosím, abyste psali jen nějaké nápady, co Vám udělá radost. :) Ale berte ohled na dnešní počasí, takže moc věcí se venku nedá dělat :)

Ať už je to věc či nějaká aktivita, děkuji :)
Pak si z toho něco vyberu.

Odpovědi
Drap

Pokud to děláš upřímně, každý dárek potěší. Záleží také na ceně. Co třeba víkend na horách, nebo v lázních. Jistě potěší i pěkná večeře, návštěva kina či divadla. K zahození určitě není ani šperk. Z těch méně nákladných určitě bude vítězit kniha nebo pořádná kytice.
Neznáme tvou dívku. Podle zájmů a toho co upřednostňuje musíš vybrat sám.

Damiana

Sauna. My jsme z ní s mužem teď přišli a spokojenost.

dhampir

Tak mohl by si jí třeba dát náhrdelník ve tvaru srdíčka a na tom by bylo začáteční písmeno tvého jména+ začáteční písmo jejího jména. Bude to těžké sehnat, ale můžeš to klidně i vyrobit sám mladší sestra (17) dostala od přítele keramický náhrdelník nabarvený na červeno a vyrytý písmena N+B… Nebo jí můžeš objednat nebo sám upéct dort. Můžete si také nikam vyrazit např. aquapark, nějaké lázně nebo klidně jen výřivka, restaurace, kino, mohli by jste se klidně jít jen projít a třeba jestli touží po zvířátku tak by jsi jí ho taky mohl sehnat ale bude to něco stát!!! Ale neboj všechno z lásky potěší i třeba jenom přáníčko ;)

Hamon

Ať připravíš cokoli, bude určitě nadšená. Je otázka, co bude cítit, až narazí na tuto otázku.

ivzez

Svou slečnu znáte nejlépe Vy sám.
Víte, co má ráda, co se jí líbí, co ji baví, …
Z toho vybírejte, ne z rad cizích lidí.

Sunny45

Souhlasím s ostatními, musíte vědět sám, co má ráda, záleží také na situaci, jestli je tak pro radost, nebo k narozeninám či výročí. Šperkem jistě ale žádnou dívku neurazíte. Tady mají hezká srdíčka o kterých píše „dhampir“ http://www.bri­lianty.cz/dia­mantove-sperky-jako-darek-p9.html