ondra07

Jaký malý dáreček mám koupit holce, se kterou jdu na třetí rande?

Prosím holky o malou pomoc. Má otázka zní: Jaký malý dáreček mám koupit holce, se kterou jdu na třetí rande? Náš vztah se vyvíjí dobře, a proto ji chci překvapit něčím malým, co udělá radost. Kupovat kytku není originální a ani nebudu kupovat žádný velký náhrdelník..

Napište jen pár tipů na něco, co by Vám udělalo radost :) Možná si něco vyberu možná ne. Děkuju

Odpovědi
setapouch

Chudak holka, muset na rande s nekym, kdo neumi pouzivat to, co ma mezi usima… Opravdu nejsi schopny si vybrat z http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=darek%20pro%20­holku ?