Avatar uživatele
ŽivotJeSrand

Jaký dárek koupit přítelkyni jen tak?

Žádná událost, nic, jen mě napadlo ji něčím překvapit, tak něco do tisíce korun, co snadno koupím ve městě v nějakém obchodě? Děkuji za každý nápad.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Anikitos před 2870 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Hele, život není zas taková sranda, aby se furt jenom nakupovalo. Tak jí třeba něco do tisíce korun vyrob! ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pizlicka

neptej se,nech se vést srdcem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Len na čo ti oko padne a myseľ tým pohľadom znežnie myšlienkou na milú…

„Nuž, keď už tak musí byť, nechže teda bude. Ak tam dakde uvidíš tri ruže z jednej stopky vykvitať, tie mi dones! To mi bude najmilšie." (trojruža, kráska a netvor)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anikitos

Kup jí nějaký šperk, třeba řetízek nebo zlatý náramek a k tomu přihoď bonbonieru a její oblíbené květiny – víc dárku vždycky potěší a do tisíce korun to vyjde akorát. Nebo ji večer můžeš vzít na dost drahou večeři.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lanicka89

Ahojky. Já přemýšlím, co koupit sestře a zatím mě napadl jen tento parfém https://yesmo­da.cz/chanel/1445-chanel-no-5-edp-100-ml.html máte s ním někdo prosím zkušenosti? Ono je to těžké takhle vybírat, ale má to být překvapení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
veselator1

Koukal jsem, že tu někdo zmiňoval šperky, myslím si, že to je na takový nečekaný dárek úplně ideální volba. Já osobně bych asi zvolil buď nějaký náramek nebo třeba naušnice. Právě mám teď v plánu ženu obdarovat také nějakým šperkem a hodně mě zaujaly tyto naušnice s perlou. Myslím si, že přesně něco takového by se jí mohlo líbit.

Avatar uživatele
Jakub Tlapal

Taky jsem nedávno přítelkyni koupil náušnice s perlou a měla z nich radost. Není potřeba hledat šperky s diamanty. Každý jim udělá radost a o to víc, když je to jen tak. Sice mě nejdřív podezírala, že jsem něco provedl, protože jsem jí dal dárek jen tak poprvé, ale když jsem ji asi 10× řekl, že jsem nic neprovedl a jen jsem jí chtěl udělat radost, tak pak už měla radost 😁 .

Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1951 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek