Bumbes

Otázka pro chlapy – dojmul, nebo dokonce rozbrečel vás nějaký film?

Mě se to stalo před třemi roky u filmu „Nae meori sogui jiugae (A Moment to Remember)“ – u dámských divaček počítám s dojetím automaticky…

Nejlepší odpověď
rynek878

Jsem na to dost citlivej,mne dojme hned každá maličkost,ale zrovna si nevzpomenu na konkrétní film,ale jak říkám,já mám slzy v oku hrozně brzo,ať se to tyká malých dětí,zvířat nebo šťastných konců filmů.

Další odpovědi
mosoj

Nebýval jsem tak citlivý, ale jak roky přibývají člověk se mění. Film bych ani neřekl – nebo ano, brečím nad úrovní některých filmů, ale pohled na bezmocná zvířátka nebo děti mě dost bere a mám slzy v očích.

anonym

To je jasný.Nejvíc mě „dostal“ Romeo a Julie,to jsem si opravdu krásně poplakal.Jak rozedraná,hladová a znásilněná žebračka.Tak jsem štkal.A nebyl jsem sám.

dudu

Opravdu od plic jsem si poplakal před šesti léty, když nenadále zemřel můj mladší bratr. Od té doby mě hned tak něco nedojdme. A když, tož se zabrzdím myšlenkou "blbče, vždyť je to jen film. Jinak přes pláč, bečání a vzlykání mám svoji manželku. Ta se s prominutím rozpláče nahlas nad každou blbosti až se lidi v kině otáčejí. No prostě je to rozená profesionální plačka.

karbo

Já jsem trochu přecitlivělí,takže mi stačí málo a je to.Ale nestydím se za to.
Nejvíc brečím ale u toho co se děje v téhle republice.

zdeny

Tak kamaráde , myslím si že jsem tvrďák ale po narození dětí se člověk dívá na svět úplně jinak a kdo říká něco jiného tak si myslím že lže . Je to asi jako s onanováním 🙂 , kdo říká že to nikdy nedělal tak to dělá stále. Docela mě dostává pošta pro tebe ,hlavně ty rodinné shledání

ten který je

Žádný film mne nikdy nevyhnal slzy do očí,jen jeden a to film Babička podle knihy Boženy Němcové.At se bráním jak se bráním,u tohoto filmu se vždy objeví slza v mém oku.

PostApMan

Bohužel se mi nezaštěstilo, že bych u nějakého filmu upustil slzu (dojetím). Ale občas se mi zaštěstí smát se až k pláčí (doslovně).

Vyzkouším Bumbesův A moment Remember, třeba uroním slzu :)

Marvan

Na konci 4 serie Prison Break když zemřel Michael Scofield. Bylo to dost těžký, udržet slzy.

vlastina

vlastina-Chci poděkovat za návod kde najdu film MASKA 1985(CHER).Jenže odtud nevím jak stahovat-je nějaký dobrý prográmek…