hanulka11

Otázka pro cestovatele,letos jsou změněny váhové limity …

Myslíte, že se při RTG váží i příruční zavazadlo , které si neseme do letadla?
Doplňuji:
Vím, že by nemělo být těžší než 5kg, jde mi jen o to ,zda se váží při RTG.

Nejlepší odpověď
Terryle

Ještě jsem nezažila, aby příručák vážili. U žádný společnosti na žádným letišti, kde jsem se zatím vyskytla. Maximálně člověka nechají šoupnout to do té škatule, jestli odpovídají rozměry… ale myslím, že pokud to v pohodě uneseš a evidentně to není nadrozměr, nikdo váhu neřeši.

Jo aha, Ty myslíš, jestli ten rentgen zároveň sleduje a zobrazuje i váhu zavazadla? Myslím, že ne, ale 100% to zaručit nemůžu. A přijde mi to jako nesmysl – na pás přece dáváš i další věci – přepravky, věci z kapes, bundu atd. On tam bejvá takovej šrumec, že by nějaký převažování šíleně zdržovalo…

hanulka11

právě jsem si toho také nikdy nevšimla, ale čtu naní dost takových dohadů ,tak jsem se jen chtěla ujistit a čekala jsem, že odpovíš , díky