Alegro

Otazka ohledně Windowsu

Když mam cdčko na instalaci windowsu a použil jsem ho na první comp tak ho mužu použít i na druhý a nebude to trestny? nebo si musim koupit další cdko abych mohl to moh' preinstalovat?

blba otazka ze ? :D
Doplňuji:
A kde to muzu na netu najit ? nebo jak se to presneji jmenuje ?

Nejlepší odpověď
jkjk

CD muzete pouzit kdy a jak chcete, klicova je otazka licence. Tedy legalne muzete mit windows nainstalovano na tolika pocitacich, na kolik mate licenci. Mimochodem OEM licence (vazana na HW) se da na internetu koupit jiz od 1 tis.

Další odpovědi
pskrob

je jasné, že máte pouze jednu licenci, to znamená, že ho můžete použít jen na 1 počítač.