Vašek123

Ohledně bootu Windows 8 – proč se asi po 4 minutách instalace restartuje?

Dnes sem si chtěl přeinstalovat win 8 z bootu. Vyberu aby se to bootovalo z cd, začnou se načítat soubory ale asi po 4 minutách se instalace restarutuje zkoušel sem do mechaniky cd s win 7 normálně se instalace rozeběhne. Ale nevím proč to nefunguje když sem z toho instloval na stejný pc.
Doplňuji:
ten problém sem si už vyřešil sám, ale děkuji za pomoc :)

Odpovědi
Human

Tu asi nenajdeš veľa PC odborníkov tak to skús napísať radšej na nejake IT/PC fórum (napr. forum.zive.cz)…

jpau

Tak nevím jak to mají zrovna Windows 8 ale některé systémy (Windows XP např.) si připraví na disk instalační obraz a instalují z něj. Co se stane, když to necháš po tom restartu?