Pepe32

Otázka na znalce Harryho Pottera.

Plánuje J. K. Rowlingová napsat další knihy? Někde jsem slyšel, že by mohla být o životě Brumbála.

Nejlepší odpověď
Katrous

newím zda plánuje knihu o brumbálovi ale určite už nebude chystat další díly harryho pottera protoze na konci sedmicky je dospeli a ma deti mužes se ji zeptat :D

Další odpovědi
samicek333

Další díly HP už asi fakt nebudou, bylo tam o devatenáct let později. Kdyby něco takového napsala, byla bych moc ráda – Harrymu Potterovi fandím, zatím jsem nic takového neslyšela, ale je to možné.