Agneta

Otázka na večer: Proč je pornografie tak úspěšná?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Manželka se chtěla milovat jako ve filmu, tak jsem ji to tam narval zezadu, pak do huby a nakonec vystříkal na kozy. Nějak byla překvapená. Asi se každý koukáme na jinej film :DDD
Ale k otázce:
Jak píší již někteří, inspirace, tajemno (nemám to doma a jakpak to asi vypadá) no a nakonec třeba i to sebeuspokojení.

Další odpovědi
anonym

Odpovím až po 22 hodině.

Kepler

Protože můžeš vidět taky něco lepšího, než co máš doma. Můžeš masturbovat a nikdo ti do toho nekecá. Je to dobrá ventilace sexuálního přetlaku.

anonym

pro mě ne, nejsem honimír 🙂

JájsemRaibek: hodně jsi mě pobavil, dík 😁

kodl67

Tak podle mě tím lidé částečně utíkají od reality,částečně si tím plní svoje sexuální sny,které mu doma/nebo jinde/jeho protějšek nechce nebo nedokáže splnit.Malé % populace si tam čerpá i nějakou inspiraci k vlastnímu sexuál.životu.Líbí se ti to tak?Nebo tak?Nebo takto?Doma by tě protějšek poslal s tímto přáním do háje zeleného?No probém…pár kliků myší a tvůj sen a touha je alespoň virtuálně ukojena…

mosol

Protože je lepší než Cesta ven

RyuzakiKate

Potože jediné weby, kterým se dá dneska ještě věřit, jsou právě ty s pornem.

kapka

Víte že… se lidské porno pouští i v zoo lidoopum, když je chtějí motivovat k páření? :)
Nevím, jestli to tak třeba vypadá, ale nedělám si legraci. Je to pravda. :) A chtěla jsem tím říci, ze popularita porna sahá dokonce za hranice lidské říše. :)

Agneta

JájsemRaibek >>> a tohle píšeš ve střízlivém stavu, nebo v jakém?:DDD

To jsem nevěděla, že jsi takový supersprosťák:DDD

RyuzakiKate

To už jsem někde četla – je to vtip ;)

kapka

Taky ho znám :)

cochee

Supersprosťák? Ale zato upřímný. ;)