Autista

Jak se jmenuje film o vědcích, kteří vynaleznou stroj času, vrátí se do minulosti a nakoupí akcie úspěšných firem?

Film pojednává o nějaké skupince vědců co vynaleznou stroj času, vrátí se do minulosti a nakoupí akcie úspěšných firem, ale pak se musí potýkat s důsledky cestování časem. Nevite někdo?

Nejlepší odpověď
led

Filmov o podobných témach a cestovaní časom je toľko, že bez bližšej špecifikácie vám ich možno ponúknuť aspoň 12 do tucta…