leachim

Otázka k lásce :'///

Chtěl bych se zeptat když my holka píše že mi dá venku pusu (píše to přes Fb) a venku sem s ní sám a nic ://
Nevíte co s tím mám dělat ?
Nestidí se trochu ?? :'((

Nejlepší odpověď
quentos

jo, jednak je v tím stud, ale hlavně, ženský jsou (ony budou říkat, že ne, ale je to tak) od přirození hrozně pasivní, takže co si ve fázi namlouvání neudělá chlap sám, to nemá. Jedna moje kolegyně si tuhle stěžovala, že na jednoho ze studentů furt mrká a že „je snad uplně blbej, že mu to nedojde“. Takže nejen že nejsou ženské z většiny schopné vyvinout v této fázi větší aktivitu než naznačování a pomrkávání, ale ještě jsou schopný svůj objekt pomluvit, že je blbej, že se nedovtípí.

Další odpovědi
www

Pokud se nestydí za tvoji češtinu, dej jí hubana ty a sám uvidíš co ona na to.
Některé ženy špatnou češtinu ne a nepřekousnou 😁.

hanulka11

a ty se stydíš, proč ji jí nedáš

Lleni

Helle..;))
Facebook je jinej než realita..!!;))
Koukni se;
http://m.youtu­be.com/watch?v=22gU­YhzG3iI

huxa

nejspíše více než trošku, nebo tě jen nechce. Rozhodně ničeho nebudeš litovat, když ji příště venku ty políbíš, možná tě potom bude pomlouvat u všech čertů a příjdeš o kamarádku, ale ty budeš vědět na čem si a budeš si moci říct, že je to jen další pi*ka a nebudeš žít s tím, že jsi promarnit životní šanci ;)

M.

To je vztah jak trám!