dudu

Otázka až ze Slovenska- znáte odpověď?

http://www.od­povede.sk/otaz­ky/plati-sa-do-chramu-sv-vita-vstupne
Doplňuji:
Údajně pro věřících je vstup zdarma, ale to budou před vchodem do chrámu před náhle skoro všichni?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Co jsem slyšel naposledy, tak prý zase ano.
Furt se chceme rovnat západu a americe. Jenže tam jsou vstupy do muzeí, kde prezentují spojené státy buď zdarma nebo za velmi malý poplatek.

Další odpovědi
mosoj

Za věřícího je považován pouze ten co u vchodu odříká do deseti vteřin otčenáš …

anonym

já neplatila nic a věřící nejsem,ale to bude asi tím že vypadám jako svatoušek

iceT

A prosim vas,jak se pozna kdo je verici a kdo neni?Otcenas si uz moc nepamatuju:-)

ReHu

Já viděla tu reportáž v telce. Říkalo se tam, že po létech praxe věřícího poznají. Takže ti platit prý nebudou :D.