sejtanka

Otázek je tu čím dál méně,žeby docházely nápady?

Nebo jen když se venku ukázalo sluníčko,jste raděj v přírodě jak u PC?

Odpovědi
quentos

bral bych to pozitivně, nikdo nemá žádnej problém ;{)>

Marsyas

Spíš počet zodpovězených a vyřešených odpovědí mi klesá. Co mám sakra dělat? A Japonsko mě nezajímá:-)

Lumpy

Podle mě to je spíš tak jak už jsi uvedla nahoře, lidi radši dou ven za slunkem než aby celej den seděli u PC. Lidská zvědavost podle mě nikdy nedosáhne konce:)

dědapetr

To je taky jedna možnost když je pěkně tak co doma.

led

Je obdobie jarnej únavy, nového slnečného svitu a daňových priznaní. Kto trpí niektorou z týchto chorôb, asi nemá momentálne náladu sedeť nad počítačom.
V apríli (dubnu) začnú jarné dažde, pribudnú otázky 🙂

Marunka2

Otázka je, jestli je potřeba něco řešit za každou cenu, nebo sem vkládat jen dotazy, které člověka buď trápí nebo prostě zajímají.?

hanulka11

Nyni je líp venku a jen občas nahlídnout co se děje
Otázky se hodně opakují dokola