roxy52

OSOBÁK-CITROEN – jakou máte zkušenost s touto značkou auta?

Jakou máte zkušenost s touto značkou auta ?Prý to jsou držáky.Jaká je poruchovost a jak jdou sehnat náhr. díly??

Nejlepší odpověď
kropitko

Výhodou stejně jako u peugeota je že má pozinkovanou karoserii,takže nerezne. Zas na druhou stranu,vím že někdy bývá problém s hydraulikou,ale to asi jen u starších modelů???Díly se dají sehnat dobře,ať už nové,nebo použité na vrakovištích. Tato značka je u nás dobře zastoupená. Já osobně bych si ale Citroen nepořídila,mám trochu jiný vkus…

Další odpovědi
rady74

Já mám modrýho šípa už 8let a vážnější problém jsem neměl.Takový ty běžný opravy,to má každý auto.Mám hydraulickou xantii,je to super svezení,akorát dát bach na koule,musíš se o ně starat.Náhr. díly bez problému.

.

ja mam bohuzel zkusenost spatnou. a to s citroenem, renaulty a fiatem. pripada mi, ze jsou to auta delana na 100000 km a pak uz se vse jen rozpada a rozpada…
priste jdu urcite do koncernu – Skoda, VW, anebo do Toyoty.
pokud citroen, tak hodne dobre koupit a prodat pri 80–90000 km.

mojitek

Je to vse otazka stesti na jaky „kus“ narazite at je to VW,Citroen,Sko­da atd…

kokoťenko

nemám rád francouze,,,po­dívejte na panenku,renault a už to ani nestartuje?!

allayne

Starší verze Citroëna jsou ok, xantia nebo zx a spol. Parádní autíčka, od té doby, jako kdyby se Francouzi přestali starat o díly, ze kterých je skládaj, co se týče modelů ,,C", tak od 5 a lepší, zbytek je hodně poruchový, mám známého v servisu co říká, že domů nechce ani francouzskou horčici. 😁 😁

ReHu

Citrouše jsem měla.
Záleží na kuse, jeden vydrží a druhý nemusí.
Celkově si ale myslím, že to moc držáci nejsou. Francouzi dělají auta pohodlný, ale.....