Thor841

OS Midori na Win XP. Jak na to?

Ahoj všem přátelé. Prosím o radu. Koupil jsem si pro zábavu a na sledování filmů mini notebook Acer Aspire ONE a je v něm nainstalován jaký si OS Midori. Nikdy v životě jsem to neviděl a ani se v tom nevyznám. Chtěl bych tam nainstalovat Win XP, které tam původně byli, protože na spodku notebooku je licenční štítek Win XP Home Edition. NTB nemá ale mechaniku, tak jsem trošku zagooglil a našel jsem na tohle program WinToFlash. jenže po otevření exe mi vyskočí jaká si tabulka na přehrání atd......, ale soubor exe prostě spustit nejde. Co s tím?

Nejlepší odpověď
Bedy

Půjčte si externí CD mechaniku anebo si udělejte bootovací flešku z obrazu instalačky (ISO soubor) – ten WinToFlash musíte spustit na nějakým počítači s Windows a ten Vám udělá bootovací flekšu, kterou do toho noťasu strčíte, zvolíte bootování z USB a je to.

Příště negooglete, protože Midori stojí úplně na jiném základu, než Windows a .exe soubory prostě nespustí. Google navíc sleduje aktivitu svých uživatelů – doporučuji hledat jiným vyhledávačem (Seznam, Bing, DuckDuckGo, apod.).

Další odpovědi
badisko

ono je to slozitesi …precti si toto..http://tech­net.idnes.cz/na­vod-jak-na-instalaci-windows-z-flash-disku-ci-prenosneho-hdd-pul-/software.aspx?c=A090916­_082415_softwa­re_dvr tady mas program na predelani windows do flesky …ono se to bude zdat slozite ale je to hracka …http://ulozto­.cz/xDMnXEs/u­netbootin-and-universal-instaler-7z