Lol*

Poradíte mi prosím vymyslet co nejoriginálnější – směšnou masku/převlek?

Může to být cokoliv. Děkuji :D

Nejlepší odpověď
tencosepta

Co takhle neviditelné šaty?

Další odpovědi
Nazdar Bazar

http://www.hu­morshop.eu/de­tail.php?zbozi=3489412

led

Byť sebou, svojim Alter Ego – Druhé ja, svojim klonom. Takúto masku zjavne nikto nebude čakať. Možno to občerstviť akousi nedokonalosťou kópie, buď v účese, oblečení (malá zmena), poznaní niektorých ľudí (vytváranie vtipných situácií).

Hulka

Něco hodně netypického. Za různé postavy a zvířata chodí hodně lidí, ale co takhle nějaká věc, úplně nečekaná. Třeba gauč nebo mrkev :)