habl 2

Organiazace nabízející travení volného času (výlety,zájezdy ) pro zdravotně postižené

Dobrý den ,nemá zde náhodou někdo zkušenost či nezná společnosti jakéhokoliv typu které by pořádaly či nabízely různé aktivty (typu výletu,zájezdu atd ..)se zaměřením pro zdravotně handicapované ?

Odpovědi
Jiří Babka

Hledal jsem také podobné služby. Nejvíc se mi osvědčilo oslovit místní úřady. Předpokládal jsem že firmy které v okolí poskytují tyto služby stát podporuje. Dostal jsem seznam firem které pobírají nějakou podporu a i těch kdo zatím jen žádají. Hodně štěstí. J.