Opravdu zákon ukláda serveru seznam.cz, abych přistoupil na jeho podmínky?

Dnes jsem obdržel email tohoto znění:
Hezký den.

Na začátku roku jsme zjednodušili smluvní podmínky Seznam.cz

I když vás neradi obtěžujeme, zákon nám ukládá, že vás musíme i při kosmetické změně požádat o jejich opětovné odsouhlasení.
Protože jste to zatím neudělali, prosíme vás, abyste se nejpozději do 31. 12. 2015:

  1. přihlásili do své schránky přímo ze stránky Seznam.cz;
  2. přečetli si smluvní podmínky, které na vás vyskočí;
  3. a nemáte-li nic proti, stiskli ANO, souhlasím.

Po Novém roce už se bez souhlasu s novými podmínkami nebude možné do schránky přihlásit.
Kdyby cokoli, neváhejte se obrátit na podporu.

Děkujeme a přejeme jen samé dobré zprávy!
Tým Seznam.cz

Nejlepší odpověď
ivzez

Zákon Seznamu neukládá, aby uživatelé souhlasili s jeho podmínkami.
Zákon Seznamu ukládá seznámit uživatele s novými podmínkami.

Chcete-li služby dále používat, musíte do určitého termínu nové podmínky odsouhlasit. Ovšem to už je podmínka Seznamu, uživatelům to zákon neukládá.

Další možnost je přeposlat si e-maily jinam a přestat Seznam používat.

____

Polde mne nemůže zákon uložit jednomu, aby někdo další něco (ne)udělal.

Další odpovědi
Mc Merkurion

tos tam dlouho nebyl,já to dostal už dávno..

jáára

Ono jako já jsem opatrnej a dlouho sem to odkládal, však ale v nestřeženém okamžiku sem to potvrdil… A taky nevím, proč mám novej vzhled seznamu, ale to je fuk.

On ten SPAM někam chodit musí. Tak ať chodí raděj na seznam, než jinam. Seznam, to je email kterej dávám bez obav veřejně.

anonym

Proč to nedáváš do spamu a nekašleš na to?
Hezkej novej rok.

štamgast

Protože, jugare, by se po novým roce nedostal do e-mailu.

anonym

To je špatný,vždyt tam musí mít svistva.

anonym

To máš pravdu jugare, to svinstvo mám ve složce: smazané Jugarem!

anonym

To se pleteš,to máš v jiném mailu.

anonym

Hackere, jak to můžeš tvrdit, co?