AAmila

Opravdu si myslite, ze se z pohledu islamskeho statu-teroristu neco na Vanoce stane?

Stane se neco na Vanoce? Jestli si myslite, ze ano, kde by to podle vas melo byt?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Přijde Ježíšek.

Další odpovědi
anonym

Třeba se stane něco špatného jim?Křesťanský bůh je všemocná láska a ta přebijí zlo.

BANAN93

Myslím že ne, ale pokud jo, pak už to budu vůči nim cítit takhle https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Nr5nMSIBe­cU

chachar1922

Tvoji „arabi“ je hodně špatné označení i pro uvozovky.

Stane se prd !

cochee

A mělo by se z pohledu těchto entit něco stát?

Nechápavé

Stane se to že se tááák strašně přežeru :)

pucipuci

Já myslím, že ne. Oni si vyberou datum náhodně, které nikdo nebude čekat.

anonym

chachar1922 –

Závidím vám vaše sebevědomí, je zdravé?