Danina65

Opravdu nastane konec bilboardů v Čechách?

Na dálnici jsem viděla vlajky, Praha a další města plná původních.

Nejlepší odpověď
Alesh

Pokud vím, tak neměly jít do pryč všechny, ale jen ty, co stojí v rozporu se zákonem. Jestli půjdou ty závadné opravu dolů a případně kdy, to je otázka, jak to v tom našem Švejkově dopadne. 😉

Další odpovědi
Kepler

Pevně doufám, že ano. Jako by to nebylo málo, velkoplošné reklamy zakrývají text už i na tomto webu. To už je na mně trochu moc. Takové reklamy bych zakázal pod doživotním trestem pobytu ve Vegas bez jediného dolaru v kapse!

Klaproth

Pevně v to věřím.

Mc Merkurion

… doufám že ano, kuřáci taky nedostali výjimku, tak nevim, proč by ji měli dostat nějaký tabule u cesty, a na rozdíl od hospod, které prvně nakoupily klimatizace, pak stavebně oddělili, tito měli pět let, aby se připravili na přesun o těch pár metrů dál, nebo ukončení a nestálo je to žádné investice navíc …