annas

Opravdu Hitler válčil za americké dolary?

Německo nechce Spojeným státům platit – tak zní titulky v amerických novinách.

Víte něco víc o té kauze?

Nejlepší odpověď
anonym

Bankeri a prumysl z USA,podporovali vzestup k moci Hitlera.Priklad;de­da Busche-Prescot Busch,mel pod palcem firmy v Nemecku jako byl Fritz Thyssen prumyslnik s oceli a oba i presto,ze USA vedly proti nemcum valku-Hitlera financne podporovali.Je tech bankeru vice,tak jako prumyslniku,tak ze na tom neco bude.Tot ma uvaha.