JájsemRaibek

Opravdu to zpívá Scatman John, nebo je to nějaký trik?

Vždyť se mu musí zamotat jazyk, nebo to je právě to umění?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Y4W3LrMWE­Po

Nejlepší odpověď
Kepler

Myslím, že to trik není. Nebudeš mi věřit, ale už jsem slyšel ještě rychlejšího scatmana, akorát nevím, co to bylo za týpka. A potom, že jenom baby mají huby s kadencí kulometu…

Další odpovědi
aliendrone

Boha, to byla kdysi pecka, hráli to doblba – sketmééééén! :) Ano, není to dělané počítačem (tenkrát to ještě nebylo běžné), četl jsem to kdysi v nějaké hudební revue či podobném škváru. ;) :)

Zajímavé je, že tahle píseň u mne „zakotvila“ (v české verzi – Těžkej Pokondr). Zpívám si ji vždy, když něco OBZVLÁŠTĚ pohnojím. Kupodivu mi její zpěv přináší VELKOU úlevu. ;) :D :D https://youtu­.be/fTYdnz4VN0c?t=18

Schluker

Opravdu to zpívá. Co víc, trpěl vadou řeči! Teď si nejsem jistý, zda koktal nebo zadrhával, ale to vyjde nastejno.

kelley

Ano, zpívá to on: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Scatman_John

Kepler

alien: s tím Pokondrem jsi mě vážně dostal, málem jsem se pochcal (to ta blbá prostata). Ty jo, já se to snad vážně naučím. JÁ JSEM KRETÉÉÉÉN! Určitě lepší, než obligátní Ku… pi..!

aliendrone

Kepler>>> Na tvém místě bych to naučení se a zpěv POŘÁDNĚ ZVÁŽIL! :)

Evidentně v tomto konkrétním zpěvu mám VĚTŠÍ zkušenost, takže jen tak na okraj – připrav se, že i když běžně po tobě hází půllitry, abys zpívat PŘESTAL, tak KDOVÍPROČ se ti v tomto případě může dostat POTLESKU, tož abys nebyl náhodou zaskočen! ;) :D :D

Kepler

To mi nehrozí, v mém penziónu pro důchodce jsem ožralého páprdu ještě nepotkal. Navíc je tady značná přesila bývalých ženských, které asi taky blbě slyší, protože jim nevadí ani AC/DC na plné knedle. A všechny mě obdivují, že jsem ještě schopný vylézt po schodech do 1. patra, a to i s 10 kg batohem chlastu.

aliendrone

Kepler>>> No neke, DOBRÝ VKUS tedy máš, to musím uznat. I já si semotamo pouštím Ácébouřkadécé. Nejčastěji alba Back in Black, Highway to Hell a Dirty Deeds pochopitelně. ;) :)

A protože jsem vstal tou správnou nohou, tak na tebe těm babám neprásknu, že ten bágl s clastem má ve skutečnosti 25kg (což jsi jistě ze skromnosti opominul)! ;) :D :D

No pochop, házely by po tobě rodidla a to v TAKOVÉM MNOŽSTVÍ…, inu byla by to POTUPNÁ smrt po hvězdné životní kariéře buldozeru dívčích srdcí a ozdoby dámských ložnic. ;) :D :D