Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Cvrčák

Kluci si ty peníze přece zaslouží, když tolik dřou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Podle toho, co je v článku, tak ano. Myslí si ale, že by se jim spíše měly platy o něco snížit (byl bych o třetinu až polovinu).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Disraeli

Nechápu, že se někdo něčemu takovému ještě diví. Oni nemají žádné vedení, řád ani usměrnění. Oni diktují a utvářejí pravidla i sami pro sebe. A to jediné, na čem se opravdu shodnou, jsou vlastní benefity a protože je v tomto nikdo neomezuje, tak můžou co chtějí.
Naivní, že by se někdo domníval, že by byli pro něco, co by je nějak omezilo. Pokud je možnost a už je podán návrh, tak vždy budou hlasovat pro vlastní finanční polepšení (budoucí nová vláda už se nyní domnívá, že si to zaslouží… a samozřejmě si chtějí polepšit vůči inflaci a všeobecně si polepšit). Současná končící vládní koalice hlasovala „symbolicky“ proti, protože ve vládě a vrcholové politice končí (i když Babiš by byl možná proti i tak a on může ovlivnit víceméně celé ANO – on to nemá zapotřebí, jsou to pro něj drobné… takže alespoň nějaká výhoda).

Já nejsem pro snížení jejich platů, já jsem pro snížení politiků, jejich kanceláří, kabinetů a většiny jejich zaměstnanců a zbytečných nákladů.

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

No, to je dost na pováženou. V době rozvíjející se finanční krize a bezprecedentní inflace ještě pomáhat státu do ještě hlubšího schodku! Sice jde „jen o pár miliónů“, ale vedení státu by mělo jít příkladem. Mám obavy, abychom nakonec nedopadli jako Řecko. Politici jakoby zapomněli lidu sloužit a ne jim vládnout. Dovedu si představit, že ty peníze bych vynaložil daleko účelněji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano, ovšem tebe se to týkat nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

Platy politiků jsou irelevantní. Ať klidně berou 300 tisíc. Vždyť pro státní rozpočet to je méně než kapka v moři.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Disraeli

I když jak je podle hlasování vidět, tak neovlivnil. :D Nj., k většímu nahrabání si, nestačí ani šéfův vliv, který po nich chce opak.

Nový příspěvek