_136

Opravdu bude společnost dodržovat vládní nařízení tím, že nikdo nebude oslavovat silvestra venku s pyrotechnikou?

Opravdu si vláda ČR mysli ze někdo ze společnosti bude dodržovat zákaz oslav Silvestra s konzumaci alkoholu a pyrotechnikou na veřejnosti a v ulicích měst? Diky

Nejlepší odpověď
led

Vláda nie je naivná… vláda si nielen myslí, ale vie, že niekto nebude „dodržovat zákaz oslav Silvestra s konzumaci alkoholu a pyrotechnikou na veřejnosti a v ulicích měst“.
Vždy sa nájde niekto, kto buď z falošného hrdinstva, z namyslenosti „čo mi kto bude rozkazovať“ , či z nerozvážnosti, alebo priamo z alkoholickej blbosti, bude si chcieť „buchnúť“ nejakú tú raketu, alebo traskavinu, „zábavnú“ pyrotechniku. Jednoducho ľudia typu „mne nikto nebude rozkazovať“ často zdržujú lekárov od prác, kde sú potrebnejší a obsadzujú lôžka v nemocniciach, alebo boxy v márniciach.
Preto budú v tomto čase posilnené policajné, záchranné a hasičské zložky.
Vážení pyromani a pyrowomanky uvedomte si, že v súčasnosti je stav ohrozenia – trestné činy sa posudzujú prísnejšou sadzbou.

Poznámka:
prosím odpusťte si aspoň v súčasnej dobe v čase Vianoc, keď aj vo svete utícha ryk zbraní, rozosievať nenávisť medzi ľuďmi ako tu teraz robí užívateľ JežíšKristus znevažujúci aj meno Ježiša Krista.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… a to si opravdu myslíš, že je vláda tak blbá, aby tomu věřila ??? dycinky se najde pár odpůrců, i kdyby to mělo být o vstupu do bordelu zdarma …

autacek

Naši hrdinní policisté jistě zatnou takovému nekalému jednání tipec. Však je to elita národa co stojí v boji s koronavirem v první řadě. Tedy věřím, že pomáhat a chránit nás budou klidně i s obušky v ruce. Vládní nařízení tu jistě nejsou pro srandu králíkům.

JežíšKristus

Jen se nebojte, spoluobčanů – bonzáků je habaděj. Vláda si nemyslí nic, ta se stará jen o příjmy Agrofertu. Ale třeba ty pokuty ze Silvestra trošku naplní rozpočet;)

Kelt

Já jsem nikdy žádné oslavy nedělal a nepoužíval jsem pyrotechniku. Vím o lepším způsobu utracení peněz – jídlo, knihy a pod. Kromě toho letos jdu na noční směnu. A nařízení se dodržovat nebudou. To by musely být tvrdé sankce, okamžitě dotyčného zavřít nebo zastřelit. To by jedině pomohlo.

Midoc

Někde ohňostroj bude, může být i bez lidí.
https://havlic­kobrodsky.denik­.cz/zpravy_re­gion/mesta-na-vysocine-letos-rusi-ohnostroje-ve-zdare-nebude-kvuli-koronaviru-2020121.html
https://www.no­vinykraje.cz/blog/202­0/12/28/silves­trovsky-ohnostroj-v-havirove-muzete-videt-i-z-domu/
https://www.fry­dekmistek.cz/cz/o-meste/06103242-novorocni-ohnostroj-bude.html
https://chrudim­sky.denik.cz/cte­nar-reporter/novorocni-ohnostroj-v-klasternich-zahradach-20201227.html
http://kopriv­nice.cz/index­.php?id=kopriv­nicke-noviny-koprivnice&te­ma=novorocni-rachejtle-nahradi-tichy-ohnostroj-tvoreny-lasery&clanek=26421

mosoj

Jen tak dál. Podívej se na dnešní přírůstek nových případů COVID 19. Osobně se zabývám ohňostroji od roku 1991. Nic střílet nebudu, ani soukromě. On také platí zákaz vycházení. Polovina objednaného zboží mně zůstala na skladě. Ono se ale nekazí, takže ho klidně prodám až to bude bezpečné. Ostatní přenechám bezmozkům.

elkon

Ten kdo používá hlavu, dodržuje pravidla. Je to v zájmu nás všech.

Pepa25

Už jsem to tu psal: někdo se současným omezením nemá nejmenší problém, jiný by se čílil i kdyby mělo být omezení jen na 1000 lidí na největších náměstích a jinak vše normálně. Proto nelze odpovědět: společnost je v tomto případě moc široký pojem …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.