Lukasy

Opiju se stejně?

Když vypiju samostatnej alkohol nebo když stejne množstvi alkoholu smícham s nějakým nealko pitim?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud stejné množství alkoholu vypiješ za stejnou dobu, bez ohledu zda ho s něčím ředíš , či ne, tak to vyjde uplně na stejno.

Další odpovědi
marci1

Následky pití zmírňuje konzumace vody vedle alkoholu. Kdo například zapíjí víno vodou, bude na tom druhý den pravděpodobně lépe než ten, kdo se bez vody obešel. Na to, aby se člověk neopil, je dobrý je vinný střik nebo zapít alkohol vodou.

http://www.or­dinace.cz/cla­nek/jak-se-co-nejlepe-vyrovnat-s-alkoholem/

Araxis

Záleží taky na době konzumace.Když budeš od rána do večera pít jen víno,tak se ti zřejmě taky nic nestane.
Taky jestli mezi popíjením budeš a nebudeš pít.
Doplňuji:
oprava-budeš a nebudeš Jíst…

Krakis

V krvi budeš mít stejný promile,ale když to budeš ředit,tak je pomalejší nástup a mírnější následky.